شهید حمداله کاظمی

همسر شهید درباره وی می‌گوید:

شهید از دوران کودکی آموخته بود که باید زندگی خود را با مسائل دینی و مذهبی بیآمیزد. قبل از انقلاب به همراه پدر در مراسم دینی شرکت می‌کرد و در جریان راهپیمایی ها نیز در صحنه حضور داشت.

از جمله خصوصیات بارز شهید به گفته همسرش: آرامش و حُسن خلق وی بود که موجب می شد فامیل و اطرافیان شهید را با این ویژگی از دیگر افراد تمایز دهند.

زندگینامه شهید حمداله کاظمی

بسم الله الرحمن الرحیم

شهید حمداله کاظمی فرزند محمّد در سال ۱۳۴۲ در بخش زیدون روستای سردشت در خانواده‌ای مذهبی و متدین دیده به جهان گشود. دوران کودکی را در محیطی تربیتی پرورش یافت و با فضائل نیک اخلاقی آشنا گردید. افراد خانواده را به کارهای نیک هدایت و دوستان را به راه راست رهنمون می‌نمود. رابطه‌اش با والدین بسیار مهربان و با فروتنی بسیار با آنها برخورد میکرد. دوره تحصیلی ابتدایی و راهنمایی را با موفقیت گذراند. وی پس از مدتی به استخدام شرکت درآمد و در مراکز صنعتی مشغول بکار شد. با آغاز جنگ تحمیلی از طریق سپاه پاسداران آغاجاری بعنوان بسیجی به جبهه های نبرد اعزام شد.

شهید حمداله کاظمی ضمن فداکاری و ایثارگری فراوان در تاریخ ۰۴/۰۴/۱۳۶۹ در منطقه عملیاتی جزیره مجنون، در عملیات پدافندی به فیض شهادت نائل آمد.

یادش گرامی و راهش پر رهرو باد

برای دریافت تصویر در اندازه اصلی روی عکس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *