شهید یدالله تارین

وصیت نامه شهید یدالله تارین

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ سوره بقره آیه ۱۵۱

آنان که چون به حادثه سقوط و ناگواری دچار شوند صبوری پیشه کنند می‌گویند به فرمان خدا آمده و به سوی او رجوع خواهیم کرد

هم اکنون که عازم جبهه‌های جنگ حق علیه باطل می‌باشم و از این که در این جهاد مقدس شرکت می‌کنم بسیار راضی و خرسند می‌باشم. چون که می‌دانم این راه راه الله می‌باشد و باید برای به سعادت رسیدن این راه را ادامه داد و از بزرگترین سرمایه‌ات یعنی جانت گذشت

ما به جبهه میرویم تا جان خود را نثار را حق و اسلام […] به مزدوران شرق و غرب و اربابان آنها بفهمانیم که ما مرد جنگی و سرباز امام زمان هستیم. به غیر از خدا از هیچ چیز نمی‌ترسیم صدام و صدامیان باید بدانند که در این جنگی که آغاز کردند جز خفت و خواری و شکست حتمی چیزی آنها نخواهند […] اما در این جهاد مقدس ما اگر کشته شویم پیروزیم و اگر بکشیم به فتح نهایی که همان رفتن صدام و تمام مزدوران منطقه و اربابان روسی و آمریکایی آنها میباشد، برسیم پیروزیم و اما چند کلمه‌ای با خانواده خود دارم.

پدر جان و مادر مهربانم و همسرم، حال که بدن‌های ما برای مردن آفریده شده پس چه بهتر که این مرگ در راه خدا باشد و الگوی شهادت سیدالشهدا. پس امیدوارم که اگر شهید شدم شهادت من شما را غمگین و ناراحت نکند و همچنان در مسیر الله قدم بردارید و در خط امام پیش‌رو و ثابت قدم باشید و این را بدانید که من در این راه کامروا و سعادتمند هستم. زیرا این راه به حق است و حتی خداوند در قرآن فرموده است«مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلً»و برخی آن مومنان بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدا بستند کاملاً وفا کردند پس برخی  بر آن عهد ایستادگی کردند تا به راه خدا شهید شدند و برخی به انتظار فیض شهادت مقاومت کردند و هیچ عهد خود را تغییر نداده‌اند.

اما پدر و مادر عزیزم میدانم که رفتن من برای شما سنگین است؛ اما باید به این دنیا و آن دنیا یقین داشت. که همین باعث آرامش قلبی و روحی شما می‌شود و اگر ایمان به خدا و روز قیامت داشته باشید که حتماً دارید، اگر شهید شدم ناراحت نشوید. اما تو ای همسرم، باید صبور و مقاوم و مشکلات خود را با خدای خود در میان بگذاری؛ که خداوند حلال تمام مشکلات میباشد و هیچ ناراحت نشوی از این که من دیگر پیش تو نمی‌باشم. چون شهیدان همیشه زنده‌اند و نظاره‌گر شما‌ها می‌باشند. ولیکن شما آنها را نمی‌بینید.

از پدر و مادرم می‌خواهم که برادران و خواهرم را درست تربیت کنند و آنها را در مسیر اسلام بزرگ کنند. که تنها راه سعادت بشر راه اسلام و خدا می‌باشد و از برادران و خواهران می‌خواهم که اخلاقشان را اسلامی‌کنند و درسشان را بخوانند و همیشه نسبت به سپاه و خط امام و تمام  ارکانهای انقلابی تا آخرین قطره خون شان وفادار باشند و نسبت به پدر و مادر مهربان و حرف آنها را گوش کنند و خدای نکرده نکند که آنها را اذیت کنند یا نافرمانی. چون من خودمان خیلی آنها را اذیت کردم چون نمی‌فهمیدم و امیدوارم که مرا ببخشند.

از همسرم می‌خواهم که اگر بچه‌ای برایش شد، آن را درست در مسیر اسلام بزرگ کند و به او بگوید که اسلام چیست و باید برایش چه کار کرده. اگر پسر بود اسمی از اسامی اسلامی برایش بگذارد و اگر دختر بود هم اسم اسلامی برایش بگذارد و آن را درست و سالم تحویل جامعه اسلامی دهد.

پدر جان و مادرم، ای عزیزانی که هیچ کاری برای شما نکردم، حدود ۵۰۰ تومان به […] سعید بدهکار می‌باشم، که به او بدهید و حدود ۱۷۰ تومان به یک پسر دزفولی که ۴ سال پیش از او گرفته بودند و اسم و هم غلام علی عیدی […] می‌باشد و حال نمی‌دانم که کجا میباشد. چون آدرس او را نمیدانم کجاست. شما می‌توانید بروید پیش آقای حجت‌الاسلام همتی خراسانی و این جریان را بگویید تا شما را از نظر شرعی راهنمایی کند. چون خودم دیگر فرصت این کار نداشتم و حدود ۵۰ تومان هم از یک برادر بهبهانی خودمانی که با هم خدمت سربازی رفته بودیم گرفتم و آن  برادر دیگر از پیش ما رفت و من دیگر آن را پیدا نکردم و حالا شما باز هم پیش برادر همتی خراسانی بروید و از آن بخواهید که از نظر شرعی چه کار باید کرد. اگر شهید شدم هرجا که پدر و مادرم خواستند فراهم کنند و برای دارایی هم که فقط یک ماشین پیکان می‌باشد این هم هر کاری که پدر و مادرم خواستند بکنند. خواستند به فروش برسانند خواستند نگرش دارند. دیگر عرضی ندارم و از شما می‌خواهم مرا ببخشید و من را حلال کنید و از خداوند متعال در پایان می‌خواهم که گناهمان مرا ببخشد.

خداحافظ شما و قربان شما یدالله تارین و از کلیه فامیل‌ها و آشنایان و دوستان که موفق به دیدار آنها نشدم میخواهم مرا ببخشند اگر که از ما بدی دیده‌اند.

اما چند کلمه‌ای برای بچه‌های فریب خورده که هنوز فکر می‌کنند می‌توانند در مقابل این انقلاب اسلامی بایستند، می‌گویم که هرچه زودتر برگردند به اسلام؛ که سعادت آنها در این راه است و اگر بخواهند در مقابل این انقلاب بایستید مطمئن باشند که  مرگشان حتمی و در آن دنیا عذاب الهی برای آنها است.

برای دریافت تصویر در اندازه اصلی روی عکس کلیک کنید

برای دریافت تصویر در اندازه اصلی روی عکس کلیک کنید

برای دریافت تصویر در اندازه اصلی روی عکس کلیک کنید

برای دریافت تصویر در اندازه اصلی روی عکس کلیک کنید

برای دریافت تصویر در اندازه اصلی روی عکس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *