شهید کلاه کج

بسم الله الرحمن الرحیم
وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ﴿۱۶۹﴾
سوره مبارکه آل‌عمران آیه ۱۶۹

وصیت نامه پاسدار شهید کلاه کج

سلام بر پدر و مادر عزیزم، سلام مرا صمیمانه ترین و گرمترین شادی ها پذیرا باشید و منتظر پیروزی رزمندگان اسلام در چند روز آینده باشید. پدر و مادر عزیزم میدانم که شما را خیلی اذیت، حتی توهین و پرخاش به شما کردم. ولی میدانم که شما اینقدر سنگدل نیستید که به من نفرین کنید هرچند که هرچه بگوئید و بکنید حق دارید شما خیلی بر من حق دارید و من این همه حقانیتی که برگردن من دارید فراموش نخواهم کرد و همیشه از درگاه خداوند متعال خواستارم که شما را در زندگی پیروز و موفق دارد. پدر و مادر عزیزم شما میدانید که من خیلی دلم میخواست در این حمله سرنوشت ساز شرکت نمایم ولی شما مخالفت میکردید و می گفتید که درد  و یا سه حمله شرکت کردید و دیگر نمی خواهیم بروی، درست است من درد و یا سه حمله ای که در گذشته شد شرکت کردم ولی این کفایت این همه رحمت های خداوندی که به من داده را نمی کند و خداوند بر ما حق دارد. آیه ای است به این صورت که: اناالله و انا الیه راجعون ما از خدائیم و به سوی او باز میگردیم یعنی او به ما جان داد و ما را آفرید و یکروزی هم این جان را از ما خواهد گرفت. پس چه بهتر که در راه او با کافران مبارزه کرده و کشته شویم نه در بستر بیماری. ما هر خدمتی در راه او بکنیم باز هم کم کرده ایم و بهترین خدمتی که من میتوانم در راه او انجام دهم جهاد بر علیه کافران منافقان و مستکبران است کافرانی همانند صدام و مزدورانش که این همه سرزمین های ما را گرفتند این همه کشتند و این همه خوردند و این همه بردند و چه تجاورزاتی که بر علیه سرزمین ما نکردند و ما میریم که تو شهرها و سرزمین های وسیع اسلامیمان را از لوث متجاورزان بعثی پاک کرده و ایران را گورستان بعثی ها بکنیم. به امید پیروزی حق علیه باطل.

و سخن دیگرم با کسانی است که در راس ارگان ها نشستند مخصوصا در منتطه خودمان. ای برادرانی که هم اکنون در راس ارگان ها و سازمان ها نشسته اید تو را به خدا ۱۰۰هزار شهیدی که چه در اوایل انقلاب و چه در جنگ تحمیلی خون پاکشان را برای آبیاری و رشد درخت اسلام نثار کردند، دست و قلم شما را به عنوان یک برادر کوچکتر و یک رزمنده اسلام ار راه دور می بوسم، بیائید و برای اسلام واقعی کار کنید و برای مردم محروم مستضعفی که این انقلاب را بوجود آوردند. کمبود ها و نیاز های آنها را برآورده کنید اینقدر برای مقام روبروی هم قرار نگیرید برای مردم مستضعف کار کنید. من خیلی معذرت میخواهم که این همه گستاخی کردم ولی چه بکنم که این دل من خیلی غصه ها دارد. چون در منطقه خودمان بودم و این چیزها را می دیدم و می شنیدیم، باز هم می گوییم دست و قلم شما را از راه دور می بوسم، برای مردم مستضعف کار کنید. از اهالی مسلمان آغاجاری میخواهم به عنوان یک برادر کوچکتر،  فعالیت های اسلامی خودشان را گسترش دهند هر چند خود هیچ فعالیتی نداشتیم ولی من به اشتباه خودم پی برده ام و نمی خواهم که شما هم به این درد مبتلا شوید و من آمده ام جبهه که مقدار ی از این کارها را که مبارزه بر علیه کافران است انجام دهید.

به امید پیروزی تمامی ما بر علیه مستکبران، برادرانم حسین، حسن و غلام سلام مرا از راه دور پذیرا باشید. از خداوند متعال خواهانم که آرزوی برادرم حسین را برآورده گرداند و برادرم حسن در کارهایش پیروز. غلام جان امیدوارم که فعالیت های اسلامی خود را ادامه دهید. و از خواهرم میخواهم که حجاب خود را همچون زینب نگه دارد. محمد جان را از راه دور میبوسم. صادق بهمئی، قدرت ا… شیرالی و اصغر قلندر نژاد امیدوارم که در کارهایتان موفق باشید از شما میخواهم که فعالیتهای  اسلامی خودتان را فراموش نکنید و ان ها را گسترش دهید به کوری چشم حسودان و کافران و خیانت کاران .

به امید پیروزی تمامی شما بر کافران و منافقان و به امید پیروزی تمامی رزمندگان اسلام علیه کافران بعثی .

والسلام

خدایا ، خدایا ترا به مهدی تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار – از جان ما بکاه و به جان او بیفزا

وای اگر خمینی حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد. نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *